Churubusco Jr./St. High School Honor Rolls

Juniors

Tyler Anderson, Broden Birk, Chandler Blake, Austin Boggess, Sonja Borg, Chandler Brown, Monique Buckhardt, Devin Bultemeier, Logan Caskey, Kelary Crabill, Emily Folland, Emma Frericks, Colton Geiger, Davon Geiger, Kasey Gibson, Mariah Herendeen, Sydney Hunsberger, Gabrielle Jones, Jessica Keener, Dakota Kreps, Eric Kuznar, Savannah Labenz, Nicole Lampe, Johanna Lascaris, Amanda Martin, Austin McClure, Lukas McParlan, Alana Miller, Cory Miller, Kayleen Mitchell, Tyler Nevil, Jason Nicodemus, Karensa Nodine, Carissa Pescatello, Jay Petrie, Jennafer Shambaugh, Katherine Shively, Samuel Siddons, Amelia Tidwell, Jenna Uecker, Shelby Woodruff, McKenna Zeller, Joseph Zumbrun.

Sophomores

Morgan Anderson, Amber Aspy, Katee Baxter, Kristine Bechtold, Lauren Bingham, Evan Byrd, Te’ryk Campbell, Cody Conwell, Cliff Crabill, Jessica Dietz, Emily Ditton, Brooke Foote, Haley Fulkerson, Autumn Gaerte, Shelby Gillenwater, Brandon Goepfrich, Mikaela Harshman, Brient Hicks, McKenzie Hogeston, Jerra Householder, Hayden Kilgore, Maggie Kitt, Mandi Krecik, Shantelle McGlothlin, Brittany McKinney, Katie Monk, Landon Pearson, Danielle Pippenger, Kody Poyser, Lacey Pulley, Abigail Richards, McKinzie Schmidt, Nicholas Uecker, Ashlee Wakeman, Courtney Winget.

Freshmen

Skyler Barrett, Madison Bieber, Molly Blake, Sam Boneff, Peyton Brandt, Alexis Bultemeier, Shylyn Clouse, Landen Edwards, Blake Gross, Holly Haupricht, Olivia Huelsenbeck, Luke Lillmars, Montana Martin, Lyle McParlan, Stephanie Norden, Cameron Pescatello, Valerie Pope, Hannah Richards, Kennedy Sade, Kaley Scott, Brittney Shambaugh, Cody Teusch, Brett Uecker, Kaleb Walker, Damon Weatherholt, Brooke Yarnelle, Devon Zeigler, Aaron Zolman.

Honorable Mention

Seniors

Zachary Adams, Tyler Arrowsmith, Clinton Bechtold, Colleen Bishop, Adam Boggess, Clinton Butler, Danielle Dietz, Alexandria Eyer, Joel Fehring, Brittany Gayheart, Michaela Hoffman, Jori Hull, Peyton Hunsberger, Christopher Jones, Miranda Kelly, Jerred Konger, Joshua LeFever, Erika Lehner, Jacob Martin. Jacob McConnell, Jadene McCormick, Alan Meeks, Gretchen Meinzen, Heather Monk, Kayla Norris, Jessica Peters, Elizabeth Pranger, Olivia Reed, Sir Royan Sabatino, Nikki Sanders, Victoria Schemm, Alyssa Schinbeckler, Levi Schwaberow, Erika Smallwood, Jeffery Stephens, Alissa Storer, Payton Summers, Tiffany Wallace, Samuel Wickliffe, Austin Williams, Haley Wojcik.

Juniors

Gunnar Barnhart, Amelia Barrett, Morgan Beverly, Andrew Biddle, Christian Coe, Alyssa Dirig, Katelyn Dye, Kyle Faust, Alexander Fedock, Joseph Heaton, Emily Hively, Sarah Horn, Sierra Hunsberger, Jacey Keener, Katelynn Keller, Jacob McClure, Brett Miller, Marisa Noyes, Sara Pence, Alison Roe, Cody Schaefer, Nicholas Simmons, Courtney Simonis, Abby Stark, Cole Stauffer, John Teusch, Lydia Witzenman.

Sophomores

Chelsea Bennett, Hannah Berghoff, Chase Bixler, Amanda Bleich, Teegan Brumbaugh, Caleb Burkhart, Kaitlyn Carroll, Samantha Colchin, Trever Dunn, Cullen Fisher, Travis Glick, Logan Harris, Tanner Hurley, Austin Johnson, Savannah King, Cody Luttman, Carole Lutz, Bradley Martin, Noah McCoy, James Ostler, Logan Paris, Mariah Ramsey, Corey Sarrazin, Daylen Schinbeckler, Shane Shroyer, Austin Smith, Kitanna Sylvester, Heath Wiggins.

Freshmen

Ty Backman, Skyler Chambless, Devon Coffield, Cheyenne Conner, James Crooks, Chase Downing, Gabe Erwin, Alisha Farner, Dean Gaerte, Jacob Heinkel, Aaliyah Hensinger, Brooke Herendeen, Jacob Howe, Dakota Keefe, Kristen Krill,  Dakoda Labenz, Heiden Lehner, Landon Lillmars, Paige Long, Kayla Mascho, Chayenne McRoberts, Walker Milner-Tarr, Dylan Park, Cassidy Perlich, Isaiah Ramsey, Justin Schoeph, Rachael Sloan, Taylor Sobasky, Lukus Troyer, Christian Tucker, Megan Vogts.

{loadposition relatedcategorynewslocal}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *