Churubusco High School honor roll

Juniors

Clinton Bechtold, Clinton Butler, Joel Fehring, Rachel Fehring, Taylor Fry, Layne Fulk, Kalyn Geiger, Haleigh Gross, Victoria Harris, Brandi Herron, Peyton Hunsberger, Dylan Jones, Jana Lewellyn, Jacob McConnell, Maranda Partin, Robert Pope, Harrison Sade, Payton Summers, Nicole Trump, Christopher Uecker, Morgan Young, Alexander Zolman.

Sophomores

Morgan Beverly, Chandler Blake, Austin Boggess, Chandler Brown, Monique Buckhardt, Emily Folland, Emma Frericks, Colton Geiger, Davon Geiger, Kasey Gibson, Janelle Gouwens, Mariah Herendeen, Sydney Hunsberger, Gabrielle Jones, Savannah Labenz, Nicole Lampe, Amanda Martin, Alana Miller, Jason Nicodemus, Carissa Pescatello, Jay Petrie, Jennafer Shambaugh, Katherine Shively, Amelia Tidwell, Jenna Uecker, McKenna Zeller, Joseph Zumbrun.

Freshmen

Kristine Bechtold, Evan Byrd, Brooke Foote, Brandon Goepfrich, Mikaela Harshman, Jerra Householder, Danielle Johnson, Maggie Kitt, Mandi Krecik, Brittany McKinney, Landon Pearson, Danielle Pippenger, Abigail Richards, Nicholas Uecker, Ashlee Wakeman, Courtney Winget.

Honorable Mention

Seniors

Shelby Bering, Tori Converset, Alexander Diller, Alix Edsall, Ryan Farlow, Amanda Farner, Zachary Ferry, Elizabeth Fleming, Jeremy Forker, Dylan Geiger, Dalton Heinkel, Dylan Herendeen, Tavin Herendeen, Evan Hill, Austen Hively, Shelby Keefe, Shawn Kelley, Travis Liggett, Kyle Monk, Brent Owen, Ashlie Shelton, Dwight Shoda, Spencer Shroyer, George Siddons, Drew Snyder, Joshua Straub, Thomas Tidwell, Alisha Wells, Brianna Wheaton, Stephanie Witzenman. Nichole Wormcastle, Felicia Young.

Honorable Mention

Juniors

Zachary Adams, Tyler Arrowsmith, Brent Beasley, Colleen Bishop, Raquel Brandt, Victoria Burch, Samantha Butler, Brooke Carter, Caitlin Eakins, Alexandria Eyer, Stephen Fedock, Brittany Gayheart, Austin Goepfrich, Taylor Henning, Michaela Hoffman, Jori Hull, Haleigh Johnston, Dylan Jones, Miranda Kelly, Jerred Konger, Joshua LeFever, Erika Lehner, Rebecca Mapes, Jacob Martin, Jadene McCormick, Alan Meeks, Heather Monk, Kayla Norris, Jessica Peters, Elizabeth Pranger, Olivia Reed, James Robinson, Paige Roe, Sir Royan Sabatino, Nikki Sanders, Nicholas Savio, Victoria Schemm, Alyssa Schinbeckler, Levi Schwaberow, Erika Smallwood, Ashton Thomas, Tabitha VanAuken, Codi Wetzel, Joshua Wheeler, Austin Williams, Haley Wojcik.

Honorable Mention

Sophomores

Gunnar Barnhart, Amelia Barrett, Andrew Biddle, Broden Birk, Devin Bultemeier, Logan Caskey, Kelary Crabill, Avery Dirr, Emma Dunn, Katelyn Dye, Jessica Fletcher, Jacob Hinrichs, Sierra Hunsberger, Jacey Keener, Jessica Keener, Katelynn Keller, Dakota Kreps, Eric Kuznar, Alec Kuzniar, Morgan Lenwell, Austin McClure, Lukas McParlan, Cory Miller, Kayleen Mitchell, Tyler Nevil, Karensa Nodine, Sara Pence, Alison Roe, Cody Schaefer, Nicholas Simmons, Cole Stauffer, John Teusch, Timothy Thalman, Shelby Woodruff.

Honorable Mention

Freshmen

Morgan Anderson, Kaitlyn Beeks, Chelsea Bennett, Hannah Berghoff, Chase Bixler, Amanda Bleich, Teegan Brumbaugh, Caleb Burkhart, Te’ryk Campbell, Samantha Colchin, Cliff Crabill, Emily Ditton, Trever Dunn, Cullen Fisher, Haley Fulkerson, Travis Glick, Brock Grable, Logan Harris, Brient Hicks, McKenzie Hogeston, Tanner Hurley, Austin Johnson, Rachel Jones, Hayden Kilgore, Savannah King, Cody Luttman, Bradley Martin, Shantelle McGlothlin, Katie Monk, Kody Poyser, Mariah Ramsey, Corey Sarrazin, Gabrielle Savieo, Daylen Schinbeckler, McKinzie Schmidt, Adriana Studebaker, Kitanna Sylvester.

{loadposition relatedcategorynewslocal}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *